Aika

20. 5. 2019 Čekáme vrh B

S radostí Vám ozamujeme, že dnešním dnem máme potvrzenou březost. Tatínkem vrhu B je úžasný Due Parchi Pic Pokey Geronimo Mathieson. Mockrát děkuji chovatelce Matthewa. Tak teď už jen držet palečky ať jde všechno hladce.

Aika

Na rok 2019 plánujeme vrh B

Občas člověk míní, ale příroda mění. Museli jsme změnit krycího psa pro naší Aiku. Jméno krycího psa bude upřesněno v průběhu. Tímto ještě jednou mockrát děkuji všem, kteří se na tomto druhém krytí podíleli či podílí. ;)

Aika

1. 1. 2019 Přejeme všem šťastný nový rok

Tento rok se s Aikou chceme především zaměřit na náš plánovaný vrh B. Doufáme, že se již zadaří. Držte nám palce. Jinak všem do roku 2019 přejeme hodně splněných snů.


10. 9. 2018 Výsledky DNA testů C.I.E. Ready Steady Go Gasko Prim (otec prvního vrhu)

Goniodysgenesis and glaucoma N/P carrier
MDR1 N/N clear
Díky testu MDR1, který má i Aika, jsou všechny štěňata čistá/clear po rodičích!!! Mockrát děkujeme majitelce Toffiho, že tento test nechala dodělat.

Aika

2. 9. 2018 Klubová výstava psů border kolie

Akeem Kiss of Panda - Výborná 2 res. CAC - třída otevřená
Jennifer Lopez Tender Flash - Výborná - třída šampionů
Soutěž páry - krásné druhé místo.
Aika v konkurenci krásných fen se neztratila. Po oba dva dny překrásný posudky. Jsem na ní moc pyšná. I když jsme tuto výstavu jeli na rychlo, tak výsledek je hodně uspokojivý. ;)

Aika

1. 9. 2018 Národní výstava Olomouc

Arise Kiss of Panda - Výborná 2 res. CAC. Moc pěkný výsledek.

Aika

1. 9. 2018 Středoevropská výstava psů border kolie

Jennifer Lopez Tender Flash - Výborná 3 ze 6 - třída šampionů
Akeem Kiss of Panda - Výborná 3 z 15 - třída otevřená
Synáček s mamčou se proběhli o nejhezčí pár a skončili na 3. místě.

Aika

5. 8. 2018 Krajská výstava psů Týn nad Vltavou

Akeem Kiss of Panda se zůčasnil krajské výstavy s výsledky - Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz skupiny FCI 1. Mockrát mu gratulujeme. ;)

Aika

3. 8. 2018 Březost se nepotvrdila

Bohužel se nepotvrdila březost Aiky. Hold příroda je mocnější než naše přání a tužby. Ale my to nevzdáme a krytí zopakujeme ;)

Aika

27. 6. 2018 Proběhlo krytí

Tento den jsme se vydali za Ravelem na návštěvu. Držte palce ať se zadaří a cca za měsíc uvidíme na sonu štěňátka.

Aika

5. 5. 2018 Klubový šampion SK

Aika se stala novým Klubovým šampionem Slovenska!!!

Aika

5. 5. 2018 Špeciálna výstava border kolií SK

Jak zakončit výstavní sezónu před štěňaty? Odjet na Špeciálna výstava a bonitácia border collie na Slovensko ;). Rozhodčí Aice napsal krásný posudek, ještě s hezčím vysvětlením získání V1 CAC a následně Speciální vítěze fen. Organizace klubu byla na jedničku. Na to, že jsme si jeli pro klubáka a zaběhat si jen tak do kruhu, tak nám to vyšlo nad očekávání. Teď už jen držte palce ať nám ten druhý vrh štěňátek vyjde.

Aika

6. 3. 2018 Aika MDR1 +/+

Nechali jsme Aice dodělat test na MDR1. A došla nám úžasná zpráva z Genomie. Aice nebyl nalezen zmutovaný gen.

Aika

4. 2. 2018 DUO CACIB BRNO

4. 2. 2018 posuzoval pan rozhodčí Václavík Miroslav. Naše umístění: Jennifer Lopez Tender Flash - V2 res. CAC res. CACIB - třída šampionů, Akeem Kiss of Panda - VD3 - mezi třída. A dne 3. 2. 2018 nás posuzovala rozhodčí: Volf Katjacher Heidi. Naše umístění Jennifer Lopez Tender Flash - V2 res. CAC - třída šampionů, Akeem Kiss of Panda - V2 res. CAC - mezi třída, Arise Kiss of Panda - VD - mezi třída.

Aika

21. 1. 2018 CHOVNÝ PES

Náš Akeem Kiss of Panda splnil podmínky pro udělení chovnosti a k dnešnímu datu se stal !!! Chovným psem !!! Jemu i majitelce moc gratulujem. S krásným bonitačním kódem: iim bawns nna/ W2 P1. Odkaz na video.

Aika

13. 1. 2018 Hanácká národní výstava psů

Jennifer Lopez Tender Flash - V2 res. CAC - třída vítězů. Aika se získala krásné druhé místo v konkurenci 4 fen. Krásně započatá sezóna ;) .

Aika

22. 11. 2017 Dornova Metoda

Včera u nás byla Nicole Wieznerová a Aice aplikovala Dornovu metodu. Aika má už vše na svém místě :D Moc díky Niky za péči.

Aika

15. 11. 2017 RTG vyšetření

Alaii Kiss of Panda
DKK: 2/2 úhel 100/100
DLK: 0/0
OCD: nepostižen
Spondyloza: nepostižen

Aika

5. 11. 2017 DuoCACIB Praha

Akeem Kiss of Panda splnil podmínky získání titulu Český Junior Šampion. Dneska opět obhájil výsledky ze včera V1 CAJC BOJ !!!

Moon

4. 11. 2017 DuoCACIB Praha

Dneska došla skvělá zpráva z Prahy. Akeem Kiss of Panda (Moon) dneska na výstavě získal V1 CAJC BOJ!!!

Aika

12. 10. 2017 Seminář Gabby Harris

Včera večer jsme se zúčasnili semináře od Gabrielle Harris na téma Trénink zvířat a trenérovo vědomí. Seminář mě velmi překvapil a odnesla jsem si hodně uvědomění. Jsem ráda, že tam mohla být Aika se mnou, jelikož jsem dostala zpětnou vazbu od lidí, kteří Aiku vůbec neznají. A díky nim jsem si uvědomila, že i když neumí udělat kotrmelec dozadu, tak mám skvělého parťáka do života, se kterým jsme prej pěkně sehraná dvojka.

Moon