Aika

15. 12. 2016 Vyšetření očí DOV - negativní

Opětovně jsme zašli na vyšetření očí. Tentokrát za panem doktorem Raušerem. Pan doktor potvrdil, že má Aika oči v pořádku. ;)

Aika

7. 12. 2016 Aika slaví narozeniny

A je to tu znovu. Aika tento den oslavila svoje čtvrté narozeniny. Za tu dobu co ji máme, se stala nedílnou součástí naší rodiny. Doufám, že těch jejích narozenin oslavíme ještě spousty.

Aika

1. 12. 2016 Slaví naše štěňátka 6 měsíců

Našim pandičkám je již 6 měsíců. Všichni rostou do krásy. Děkujeme moc všem páníčkům, že zasílají fotky a informace. ;)

Aktuální foto »


3. 11. 2016 Aišin táta daroval krev

Aišin táta Timothy Foxy Fox byl darovat krev. Jsme na něj hrdí, že může pomoct pejskům, kteří jsou nemocní.

Aika

2. 11. 2016 Návštěva Pandičky

Jsme navštívili náš odchov Aireen II. Kiss of Panda. Pandička je stále naše pandička :D. Střeštěná, hyperaktivní, mazlivá a nic bychom na její povaze neměnili. Jsem ráda, že se dostala k úžasným majitelům, jako je Simča a Kuba. Má se nad míru dobře a těšíme se až ji znovu uvidíme. ;)

Aika

20. 10. 2016 Klubový šampion BCCCZ

Díky složené zkoušce ZOP ze dne 16. 10. 2016 Aika dokončila podmínky pro získání titulu Klubový šampion BCCCZ. Jsme na tu naši holku pyšní.

Aika

16. 10. 2016Zkoušky ZOP v Blansku

Konečně jsme se po štěňatech dostali i ke zkouškám. Aika složila zkoušku ZOP na výborně 91 bodů. Jsem na tu holku pyšná. Víme kde máme mezery a kde musíme ještě zapracovat. Ale díky této zkoušce splnila podmínky pro získání Klubového šampiona. Doufám, že již brzy bude i oficiálně na webu klubu. Děkuji moc za přípravu u Lucky Gabrielové a holkám Denise Smigové s Nimzy a Hance Dosedělové se Suky za podporu při zkoušce a také jim gratulujeme k získání zkoušky.

Aika

8. 10. 2016 Mezinárodní výstava České Budějovice

Tento víkend jsme se rozhodli navštívit výstavu v Českých Budějovicích. Navštívili jsme naše štěňátko jediného kluka Akeema nyní Moona. Klučík se má fajn a dělá nám radost. Na výstavě se nám podařilo pěkně bodovat. Akeem dostal VN2 s krásným posudkem. Aireen získala V1 CAC. A tatínek prvního vrhu Toffi (Ready Steady Go Gasko Prim) získal V1 CAC CACIB BOB a kvalifikoval se na CRUFT 2017. Tímto mu moc gratulujeme.

Aika

Vytváříme nový web

Jelikož již máme chvilku času, tak vytváříme nový web. Pokusíme se ho v nejbližší době dokončit. Veškeré novinky naleznete na fb a nebo na starém webu.

Starý web »

Aika

24. 9. 2016 Národní výstava v Brně

Jsme se zúčasnili Národní výstavě v Brně. Kde se Aika i přes nedostatek chlupů umístila na 3. místě. Posudek byl moc krásný. Jen ty chlupy stále nedorostli do té délky, jak bychom potřebovali.

Aika

20. - 21. 8. 2016 Klubová výstava BCCC.

Super výsledek po oba dva dny. Sobota V3 a v neděli V. Rozhodčí až z Anglie. Obě zkušenosti s chovem cca 50 let. Jejich posudku se nehorázně vážím. Bohužel Aika po dětech a proto se neumístila na vyšším místě, ale to jsme očekávali. Prostě chlupy chyběly a rozhodčí dle toho Aiku umístili. Posudky z obou výstav najdete v sekci Výstavy ;). Tatínkovi z vrhu A gratulujeme ke krásnému výsledku v sobotu V2 a v neděli V3. Toffi se Soňou opět nezklamali a jsem ráda, že Toffi je tatínkem našeho prvního vrhu ;)

Aika

2. 8. 2016 Štěňátka odjíždějí domů.

Pomalu, ale jistě nás opouštějí naše malé kuličky. :( Mějte se moc hezky v nových domovech a dělejte novým páničkům jen samou radost.

Aika

1. 6. 2016 Se nám narodila štěňátka.

4 holčičky a 1 pejsek. Všichni se mají čile k světu.

Aika

4. 4. 2016 Krytí.

Tento den vyšel pro Aiku jako nejlepší den na krytí. Vyjeli jsme za směr Olomouc za Ready Steady Go Gasko Prim (Toffim). Jsme velmi rádi, že Soňa souhlasila a svolila ke krytí. Měli by se narodit černobílá štěňátka s předpokladem krásného exteriéru a milých povah. Štěňátka budou vhodná na výstavy, sport i jako domácí mazlíčci.

Aika

Slovenská kynologická jednota. Udělovala diplomy.

Díky Slovenské kynologické jednotě se můžeme pochlubit krásnými výstavními výsledky za rok 2015. Aika se stala čtvrtou nejúspěšnější fenou border kólií a sedmou nejúspěšnější v plemeni border kólie. Děkuji všem, kteří nám na slovenských výstavách dělali společnost ;).

Aika

BOB !!! Nejvyšší ocenění v plemeni.

BOB ano je to pravda. Ai získala v sobotu ocenění V1, CAC, CACIB, BOB. Splnili jsme si tak další sen. Druhý den se nám vedlo malinko hůř, ale beztak krásné ocenění V1, CAC, res. CACIB. Jsem na tu krásku pyšná.

Aika